Studia podyplomowe

krzyhu
Początkujący
Data: 11 lut 2015, 20:00

Studia podyplomowe

Postautor: krzyhu » 17 sie 2016, 18:18

Waszym zdaniem po magisterce jest człowiek gotowy do pracy czy lepiej kształcić się dalej?

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Re: Studia podyplomowe

Postautor: wipstudio » 18 sie 2016, 9:00

Moim zdaniem studia nie przygotują do pracy. I nic prócz praktyk nie jest w stanie tego zrobić.Właściwie ogólnie jest ale przy ówczesnym bezstresowym wychowaniu rośnie tylko banda nierobów tzw "niechcemisiów". Pomaganie przy domu to pierwszy krok do pracowitości. Studia póki nie kierunkowe nie przekażą praktycznej wiedzy.
Idźmy w te stronę.

Przychodzi młodzieniec w wieku 26 lat na rozmowę kwalifikacyjną do firmy budowlanej założę popularny kierunek czyli jakieś stosunki międzynarodowe.
Pytanie do rekruta :
Co Pan może zaoferować naszej firmię ?
R: Nie wiem, ale pamiętam ze szkoły jakie nasz kraj posiada stosunki z Niemcami.
To odezwiemy się.

Tak powyższa symulacja nie dowodzi całości. A już w ogóle to powinno się iść kiedy się czuje moc i nie bać się że się sparzy. Jest tyle miejsc pracy że spokojnie można manewrować.

OE_WSB
Nowy
Data: 18 maja 2014, 21:51

Postautor: OE_WSB » 18 sie 2016, 20:59

krzyhu pisze:Waszym zdaniem po magisterce jest człowiek gotowy do pracy czy lepiej kształcić się dalej?

Witam! Taka decyzja jest indywidualna, więc najlepiej podjąć ją samemu. Ja jako przedstawiciel Wyższej Szkoły Bankowej mogę zaproponować zapoznanie się z ofertą studiów podyplomowych w naszych oddziałach. Tak więc, zaraz po zakończeniu studiów magisterskich, aby podnieść swój poziom wykształcenia warto np. podjąć takie studia. W naszej ofercie można znaleźć studia z wielu dziedzin, m.in. budownictwa, finansów, HR, IT, pedagogiki i innych. Pełna oferta dostępna jest na naszej stornie internetowej wsb.pl na którą serdecznie zapraszam. Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe kosztuje dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

krzyhu
Początkujący
Data: 11 lut 2015, 20:00

Postautor: krzyhu » 12 wrz 2016, 13:10

wiadomo że najważniejsza jest praktyka. I na każdej pozycji w życiu człowiek musi się nauczyć "wszystkiego" Grunt aby studia pomogły zdobyć jak najwięcej wiedzy którą będzie można później wykorzystać

Mako24
Nowy
Data: 09 wrz 2016, 12:11

Postautor: Mako24 » 13 wrz 2016, 11:38

Jeżeli myślałbym o studiach podyplomowych bezpośrednio po mgr to tylko wtedy gdy bym już był aktywy zawodowo i podchodził do wykonywanej pracy z pasją tak aby to się pokrywało a wiedzę potrzebną do dr. zdobywał pracując.

Nie jest to proste ale na pewno efektywne.

OE_WSB
Nowy
Data: 18 maja 2014, 21:51

Postautor: OE_WSB » 26 wrz 2016, 13:17

Do 15 października nadal można skorzystać z promocji zniżkowej, dzięki której wpisowe wynosi 150zł zamiast400 zł, a na czesnym można w dalszym ciągu zaoszczędzić nawet 300zł. Trwają także nadal rekrutacje na kierunki z naszej oferty i zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji przez stronę wsb.pl

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

mery
Raczkujący
Data: 03 sie 2014, 17:28

Postautor: mery » 05 paź 2016, 20:49

Nie ma niby informatyków, a na podyplomówkę z elementami dydaktyki czekam już w Kielcach 3 rok. Co roku to samo - mniej niż 10 chętnych.

zuzka45
Raczkujący
Data: 29 gru 2016, 12:09

Studia podyplomowe

Postautor: zuzka45 » 25 lip 2017, 21:53

Szczerze mówiąc, mnie studia nic nie dały. Dopiero dzięki dalszemu kształceniu znalazłam dobrą pracę. Po studiach uczyłam się w Międzynarodowym Studium Dziewulskich, na Wydziale Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). To świetna szkoła, dużo praktycznych zajęć z fachowcami w swojej dziedzinie. Teraz pracuję jako charakteryzatorka :).

Wróć do „Sprawy ludzkie”