Dieta w walce z trądzikiem

Awatar użytkownika
Tiamina
Raczkujący

Dieta w walce z trądzikiem

Post autor: Tiamina »

Hej, wyczytałam że to w większości przypadków cukier odpowiada za tworzenie się zmian trądzikowych. Zastanawiam się nad zmianą diety, wykluczeniem sztucznych napojów gazowanych i słodzenia. Podobno należy zwrócić uwagę i wprowadzić do diety warzywa i owoce bogate w cynk i wit A C E. Myślicie że jakbym wprowadziła do diety takie koktajle np wielowarzywne to mogłoby pomóc tylko domowe nie kupne, bo podobno wszelkie działania należy zaczynać od diety. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Majlo
Raczkujący

Re: Dieta w walce z trądzikiem

Post autor: Majlo »

Uważam że odpowiednia dieta to podstawa przy tego typu problemach, bogata w witaminy tak jak piszesz ;)
Awatar użytkownika
Tiamina
Raczkujący

Chyba serio zaczne pić te soki w internecie jest tyle fajnych przepisów na różne koktajle itp, zobaczymy kupię coś dzisiaj na spróbowanie i zrobię miksturę
Awatar użytkownika
Majlo
Raczkujący

Jest to jakaś ciekawa alternatywa, jak już domowe broń boże sklepowe bo one mają porównywalnie cukru co cola
Awatar użytkownika
Tiamina
Raczkujący

Już jakiś mam wstręt, regularnie oglądam programy i czytam o tej całej chemii w jedzeniu i piciu dlatego postanowiłam coś z tym zrobić chociaż trochę ograniczyć tą chemię
Awatar użytkownika
Majlo
Raczkujący

Wiadomo chwali się , wyjdzie Ci to na pluś ;) Lepiej późno niż wcale ;) Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę że wyciskarka wyciskarce nierówna, mój ojciec pracuje w firmie ze sprzętem i co nie co się orientuję przez to powiedzmy w branży, teraz te nowoczesne sprzęty to na prawdę wypas i warto zainwestować więcej, poczytaj sobie artykuły w internecie ggdzieś ostatnio widziałąm porównanie wyciskarek z sokowirówkami no i te drugie wypadają mega słabo
Awatar użytkownika
Tiamina
Raczkujący

Akurat ten temat mam zgłebiony bo sama pomagałam rodzicom w podjęciu decyzji o zakupie akurat takiej wolnoobrotowej jaką mamy ale dzięki za pomoc ;)
Awatar użytkownika
Majlo
Raczkujący

No i super, te wolnoobrotwe ślimakowe są najlepsze bo zostawiają najwięcej skłaadników odżywczych witamin i enzymów w płynie ;)
Awatar użytkownika
Tiamina
Raczkujący

A Majlo, jesli mogę zapytać, skoro twój tata jest w branży to jakie wyciskarki poleca? Bo my jednak postawiliśmy po przeczytaniu opinii w necie i w ogóle na Hurom i jesteśmy zadowoleni niesamowicie ;)
Awatar użytkownika
Majlo
Raczkujący

No wiadomo Hurom jest pionierem, są lepsze i gorsze modele ale ogólnie wypadają dużo lepiej na tle swoich konkurentów ;) Osobiście mam w domu HH2G, no ale to sprzęt za więcej pieniążków, nie każdy może sobie na to pozwolić, są też modele bardziej przystępne i równie sprawnie działające
Awatar użytkownika
Tiamina
Raczkujący

hehe Każdy znajdzie coś dla siebie, a wracając do tematu, to zaczełam powoli stosować się do swojego małego planu, początkowo mocno mnie wysypało ale myślę że to kwestia oczyszczania się skóry, powoli wszystko się ładnie goi i wygląda obiecująco, sama czuję się o niebo lepiej bo mam więcej energii i zauważyłam że już nie ucinam sobie popołudniowych drzemek, wieeeelki plus ;) Zobaczymy jak będzie dalej ale zapowiada się bardzo dobrze
Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk

Post autor: ania110 »

ja kiedyś miałam problem z trądzikiem na plecach, nieraz strasznie dużo mi wyskakiwało krostek, ale słyszałam że to właśnie w dużej mierze przyczynia się do tego cukier, postanowiłam wyeliminować go z moich posiłków, piję gorzką herbatę, nie jem słodyczy, za to jem więcej owoców i na szczęście już nie mam takiego problemu z trądzikiem.
fistaszek
Nowy

Post autor: fistaszek »

Cukier, tłuszcz, czasem nawet pieprz. warto dbać o zbilansowana dietę, oddychajace ubranie, higienę osobistą, a wtedy zminimalizujemy ryzyko zmian trądzikowych. Jednak trądzik często jest po prostu chorobą, ktorą trzeba leczyć. Wówczas dieta i higiena po prsotu wspierają ten proces.
jechanowska
Nowy

Post autor: jechanowska »

Wszystko co jemy, ma wpływ także na naszą skórę, w tym na występowanie trądziku. Bardzo często nadmierne spożywanie słodyczy uwidacznia się na naszej twarzy. ;) Jednak dieta to nie wszystko przy walce z trądzikiem. Ważne, aby zahamować wzmożoną pracę gruczołów łojowych. Możemy to uzyskać dzięki połączeniu trzech składników (cynk, krzem, srebro koloidalne), które znajdziemy w kremie Beta-Skin Acne Care Cream.
krzysztofk
Raczkujący

Post autor: krzysztofk »

Dużo wody pić by wypłukać toksyny a także jeść warzywa i owoce ;)
ODPOWIEDZ