Jaki prezent na komunię ?

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Jaki prezent na komunię ?

Postautor: wipstudio » 09 kwie 2014, 12:57

Co dać dziecku na komunię ?

Domyślam się że minęły już czasy zegarków i łańcuszków różnej maści że o rowerach nie wspomnę.

Chociaż według mnie obdarowywanie zbędnymi gadżetami dziecka jest w modzie, na taki sposób podarowania (w imię czego ? ) nie mam wpływu.
Kiedy słyszę że młodziak dostał skuter (uwaga nielegalna jazda gwarantowana kategoria AM wymagana).
Nie wiem tez jak ma pomóc komputer/laptop/tablet w codziennej (jeszcze przez parę lat) nauce.
Temat pieniędzy jest mi nie obcy ale też różnie z nimi bywa. Ilu z Was pamięta swoje z komunii ? Nie to żebym sie czepiał w końcu całość komunii kosztuje i to tez nie mało.

Więc moje pytanie brzmi co można podarować dziecku w ten dzień.

Awatar użytkownika
Stary
Postowiec Pospolity
Data: 18 lut 2014, 15:41

Re: Jaki prezent na komunię ?

Postautor: Stary » 09 kwie 2014, 13:23

współczuje Ci, ja to za parę lat bede miał. Za moich czasów były, zegarki, rolki, rowery. Z tego co teraz słyszałem to komputery/laptopy, skutery quady. Wydaje sie mi że najrozsądniejsze to chyba albo rower ;) albo kasa. Jeszcze kiedyś oglądałem program w tv, że niektórzy to i sponsorują operacje plastyczne, durnota ;)

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 09 kwie 2014, 22:37

JA chyba wolałbym się złożyć i wysłać młodego na jakiś turnus w las .

Awatar użytkownika
mućka
Zaawansowany
Data: 23 gru 2009, 18:39

Postautor: mućka » 10 kwie 2014, 7:07

Ja tam jestem za bonami/kartami podarunkowymi tj.kwotę w określonym sklepie w zależności od zainteresowań dziecka niech sam idzie i sobie wybierze,a tak by z pustymi łapami nie iść to kwiaty są i duża czekolada.

Awatar użytkownika
Stary
Postowiec Pospolity
Data: 18 lut 2014, 15:41

Postautor: Stary » 10 kwie 2014, 12:38

teraz są takie wymagania ;) to ciekawi mnie jakie będą za 20 lat :(
wipstudio pisze:JA chyba wolałbym się złożyć i wysłać młodego na jakiś turnus w las .
a w las to nie każde dziecko by chciało, choć dla mnie to by była bomba :)

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 11 kwie 2014, 12:32

Gotówkę,tylko nie do ręki najlepiej "zamontowaną" na jakiejś lokacie długoterminowej ;) czyli w praktyce, wyciąga kasę w dniu np. 18 urodzin kiedy miejmy nadzieją zna już lepiej wartość pieniądza a my nie będziemy patrzeć z bólem serca jak nasz prezent został przepuszczony na ;) cukierki.
,, "Moc bowiem w słabości się doskonali"
SW Paweł :)