Jak fryzjer działa na kobiety?

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Postautor: Madlen » 30 lip 2013, 14:15

Nic tak nie działa dobrze na moje samopoczucie jak wizyta u fryzjera.Jak to jest u was ? Czy często eksperymentujecie z włosami?

Mi nic tak nie poprawia humoru, jak wizyta u fryzjera ,czasami chodzę z nudów ale uważam że dobrze dobrana fryzura odejmuje lat, dodaje pewności siebie i sprawia, że czujemy się wspaniale.

Awatar użytkownika
Slow
Postowiec Pospolity
Data: 08 lip 2013, 10:24
Kontakt:

Re: Jak fryzjer działa na kobiety?

Postautor: Slow » 30 lip 2013, 14:28

Ja nie mogę tak robić, bo się od razu wkurzam, że miało być 3 mm podcięte a jest 3 cm itd. Z drugiej strony moja ulubiona fryzjerka ostatnio się popsuła, jeśli chodzi o cięcie. A czesać się tak po prostu nie chodzę, bo nie czuję takiej potrzeby.

miętolinka
Amator
Data: 01 sie 2013, 11:49

Postautor: miętolinka » 06 sie 2013, 9:50

Ja przez 1,5 roku zapuszczałam włosy do ślubu i miałam je już niemal do pasa. Po ślubie jeszcze 2 miesiące wytrzymałam z długimi włosami, ale coraz bardziej korciło mnie, by coś zmienić w swoim wyglądzie. I powiem Wam, że gdy już zdecydowałam, że pójdę się obciąć i okazało się, że w tym dniu nikt mnie nie może przyjąć, bo mają full, to się prawie zdołowałam :P Na drugi dzień poszłam szukać jakiegokolwiek fryzjera, a nowa fryzura tak mi poprawiła humor, że tylko chodziłam i do wszystkich się uśmiechałam :D

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Postautor: Madlen » 22 sie 2013, 17:28

Obecnie mam przymusowe zapuszczanie włosów, ponieważ moja siostrzenica będzie zdawać egzamin a ja będę jej modelem. Przez to ze nie mogę iść do fryzjera a średnio chodziłam raz na miesiąc to z tego powodu mam coraz częściej zły humor:(

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 25 sie 2013, 16:08

Generalnie wizyta u fryzjera działa na mnie mobilizująco-regenerująco,ale no właśnie, ale że zakład fryzjerski z których usług korzystam prowadzi dwóch sympatycznych panów i przede wszystkim wspaniałych fachowców trzeba dużo cierpliwości czekając na swoją kolei,czas mijający na oczekiwaniu(co najmniej 1,5 godziny)umilają oczekujący klienci nie zawsze pozytywnie nastawieni :) przed wizytą,już po wszyscy wychodzą zachwyceni i ustawiają się w kolejkę po następny wolny termin ;) Po takiej wizycie u fryzjera poza olśniewającą fryzurą masz informację kto z kim i dlaczego :lol: i to nie tylko.

Madlend
Raczkujący
Data: 07 sie 2013, 16:23

Postautor: Madlend » 27 sie 2013, 14:56

Zawsze chciałam iść do takiego prawdziwego salonu fryzjerskiego http://www.favore.pl/390899_salon-fryzjerski-for-hair-najnowsze-trendy-zdolni-stylisci-warszawa-mazowieckie.html, rozumiecie dobór fryzury, kawka itp. ale mnie niestety nie stać. Do fryzjera chodzę tylko, jak chce podciąć włosy i nie lubie tych rozmów w stylu kto z kim :/

Alicjja
Początkujący
Data: 20 paź 2013, 20:11

Postautor: Alicjja » 20 paź 2013, 20:59

Dla mnie fryzjer równa się stres, kiedyś wyszłam od fryzjera z fatalną "fryzurą" ,to była niezła trauma.

Awatar użytkownika
Slow
Postowiec Pospolity
Data: 08 lip 2013, 10:24
Kontakt:

Postautor: Slow » 23 paź 2013, 10:16

Madlend pisze:Zawsze chciałam iść do takiego prawdziwego salonu fryzjerskiego http://www.favore.pl/390899_salon-fryzjerski-for-hair-najnowsze-trendy-zdolni-stylisci-warszawa-mazowieckie.html, rozumiecie dobór fryzury, kawka itp. ale mnie niestety nie stać. Do fryzjera chodzę tylko, jak chce podciąć włosy i nie lubie tych rozmów w stylu kto z kim :/

Też bym chciała, ale niestety u mnie nie ma tak fajnego salonu. No i ja tylko podcinam jak już, więc to trawa z 30 minut tylko ;) Ale powiem wam, że poszłam ściąć te denerwujące mnie końce do mojej fryzjerki... 15 cm włosów mniej, ale mam teraz zdrowe i grube końce, więc jestem zadowolona. Cięcie niezbyt szałowe, proste bym powiedziała, ale też przez kilka dni biegałam i tylko włosami się chwaliłam, więc kobieta zmienną jest :D

promot
Raczkujący
Data: 01 lis 2013, 12:44

Postautor: promot » 01 lis 2013, 12:51

Kobieta na zakupach czy u fryzjera czuje sie jak w raju to jest to czego jej potrzeba chyba w taki sposob sie relaxuje odpoczywa od szarosci dnia :)

paula
Raczkujący
Data: 27 gru 2016, 12:54

Postautor: paula » 11 lip 2017, 18:43

Coś w tym jest że kobieta chcąc poprawić sobie nastrój to albo idzie na zakupy albo właśnie do fryzjera. Ja właśnie od niego wróciłam Poszłam poprawić sobie humor i podcięłam sobie włosy Zrobiłam takie małe wariactwo jak na zdjęciu
Obrazek
Nie wiem czy do końca o to mi chodziło ale jakaś zmiana jest.Dobrze że są długie to jest jeszcze na czym kombinować.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2017, 19:06 przez wipstudio, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeprawiłem odnośnik ;p

Wróć do „Sprawy ludzkie”