Farbujecie włosy? :)

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator
Data: 15 lis 2014, 19:20

Re: Farbujecie włosy? :)

Postautor: KarolowaOla » 31 sie 2016, 21:40

Bardzo dobry wybór :) Mega dobra farba i super akcesoria w srodku, Np pelerynka <3 w której się zakochałam od razu. Włosy są lśniące i zdrowe po farbowaniu!

Rav33
Fanatyk
Data: 02 gru 2012, 15:38

Postautor: Rav33 » 31 sie 2016, 23:03

O, to pokażcie efekty tych testów! Jestem przed farbowaniem i jeśli mają fajne odcienie blondu, to kto wie - może się skuszę? ;)

Awatar użytkownika
Slow
Postowiec Pospolity
Data: 08 lip 2013, 10:24
Kontakt:

Postautor: Slow » 02 wrz 2016, 11:36

Ja ostatnio robiłam odrosty ciemnym blondem od tej rossmannowskiej firmy Accent, ale jak mi się kolor zmył to tak jakbym miała rozjaśnione włosy od skalpu... Z takim lekko żółtawym prześwitem. Totalnie mi się to nie podoba, bo na opakowaniu nigdzie nie było ani słowa o tym, że zawiera rozjaśniacz.

Awatar użytkownika
Maryna
Amator
Data: 17 lip 2013, 4:54

Postautor: Maryna » 15 wrz 2016, 6:18

Pokażę efekty, bo są i jestem bardzo zadowolona. Tylko o tej godzinie i przy obecnym świetle zdjęcia nie zrobię, musicie trochę poczekać. ;) W opakowaniu z dodatków jest oczywiście wspomniana pelerynka i kilka innych, a ja jestem zadowolona z kremu. Zawsze miałam ciemne plamy po farbowaniu, na czole, uszach, szyi, itp., a dzięki niemu nie miałam z tym problemu tym razem. :) Sama farba ma przyjemny ziołowo-roślinny zapach i jest bardzo wydajna. Przyznam, że chętnie będę ją kupowała, bo warto. :D

Awatar użytkownika
KarolowaOla
Amator
Data: 15 lis 2014, 19:20

Postautor: KarolowaOla » 18 wrz 2016, 9:27

Ja akurat farbuje na brąz, ale blondów też mają sporo. Tu możesz sobie sprawdzić jaką mają paletę kolorów http://www.biokap.pl/paleta-kolorow

Pegi
Początkujący
Data: 03 gru 2015, 16:00

Postautor: Pegi » 06 paź 2016, 15:20

a wiec tak:) ja frbuję sama, co 3-4 tygodnie muszę, bo mam juz sporo siwych ;/ ale staram sie jednocześnie o nie bardzo sbać...obcinam u fryzjerki co 3 miesiace, przy kazdym mysciu nakąłdam odżywkę-kertain kallos, bo uważam ze jest świetna, ale po tzrymaniu min 2minut choc zalecają 5, potem w wilgotne już włosy, spłukane po odżywce wcieram kilka kropli olejku- max 7 i przed samym suszeniem pryskam odżywką różową gliss kur...i efekty są po dłuższym stosowaniu tego wsyztskiego:)

andzioszki
Nowy
Data: 07 paź 2016, 22:24

Postautor: andzioszki » 07 paź 2016, 23:41

Włoski farbuję sobie sama.
Pierwszy raz ok. 3 lata temu i to zaszalałam, bo ciemny brąz stał się przepięknym marchewkowym rudym :)
Ponad rok temu przefarbowałam włosy na czarny, a ostatnio kolor już mi się znudził ..
I tu moje pytanie:
Macie jakieś sprawdzone domowe metody zejścia z ciemnego koloru?

Wróć do „Sprawy ludzkie”