Jak się odkochać

Awatar użytkownika
Xaran
Postowiec Pospolity
Data: 14 lis 2013, 18:44

Re: Jak się odkochać

Postautor: Xaran » 02 lut 2015, 17:36

Niestety muszę się zgodzić z Twoim stwierdzeniem sakura90. Jeśli jest to szczera miłość do końca, to zawsze ona w Nas pozostanie niezależnie od tego, jak bardzo byś my się starali. "Kogo raz serce szczerze pokocha, tak nie wypuści go z niego nigdy". Kolejnym osobą pozostaje próbować sprawić, aby druga osoba pokochała je równie mocno bądź mocniej, choć to czasem graniczy z cudem...

Adiyoshi
Początkujący
Data: 17 lut 2015, 20:46

Postautor: Adiyoshi » 17 lut 2015, 23:03

Myślę, że się nie da, jak to mówi stare powiedzenie "Serce nie sługa" :cry: :lol:

kryszku
Nowy
Data: 19 lut 2015, 13:05

Postautor: kryszku » 19 lut 2015, 13:23

nie ma co walczyć ze sobą, tylko na klatę wziąć emocje. Szukanie jakiegoś zastepnika, by tylko pogłębiło problem, ciągłe zaprzeczanie też jest trochę chore. Porażka i tyle. Lepiej też zachować szacunek do siebie i nie robić rzeczy, po których nie będzie juz miejsca na szacunek do siebie

Awatar użytkownika
Batio
Początkujący
Data: 24 kwie 2015, 14:25

Postautor: Batio » 28 kwie 2015, 10:03

Najlepiej zająć głowę czyms innym i starać się nie spotykać osoby w której jest się zakochanym. Na stara miłość najlepsza jest nowa miłość :)

Awatar użytkownika
Majlo
Raczkujący
Data: 16 lut 2016, 12:35

Postautor: Majlo » 16 lut 2016, 12:56

deka87 pisze:
Dodając do tego jeszcze wygodne łóżko i kochaną dziewczynę u boku oczywiste staje się że wolę dom niż kino ;)

Niestety, ale ta część mojej wypowiedzi jest już nieaktualna, bo dziewczyna ostatnio mnie zdradziła i zostawiła dla innego, ale ja nadal nie potrafię mimo jej wszystkich kłamstw i zdrady się odkochać :(

Nie życzę najgorszemu wrogowi, żeby musiał przezywać to co ja teraz...

spraw sobie pare przyjemności i może poszukaj nowego obiektu westchnien?

Awatar użytkownika
Xaran
Postowiec Pospolity
Data: 14 lis 2013, 18:44

Postautor: Xaran » 17 lut 2016, 17:51

Na początku przemyśl, czy możesz i czy chciałoby Ci się walczyć. Każdą walkę można prowadzić, ale czy jest sens? A jak się odkochać? Jest wiele sposobów, ale chyba jeden skuteczny. Przemyśleć sobie wszystko, ułożyć w głowie i zacząć żyć. Może za jakiś czas pojawi się ktoś, kto będzie twoim nowym uśmiechem na następne dni?

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 23 lut 2016, 14:41

z czasem Ci minie uczucie do niej,być może jak poznasz kogoś innego