Tasiemiec -dieta zdesperowanych

Awatar użytkownika
atena600
Prawa Ręka Boga
Data: 16 gru 2009, 17:58

Tasiemiec -dieta zdesperowanych

Postautor: atena600 » 09 lip 2012, 16:38

W poczekalni do lekarza jak zawsze pełno gazet w oczekiwaniu na wizytę by nie wyróżniać się z tłumu wyszperałam kolorową gazetkę ,ale nie wiedziałam że artykuł ,który tam przeczytam wzbudzi we mnie aż takie emocje.

Autorka tego tekstu opisuje młodą kobietę ,która po urodzeniu dziecka tyje i cały czas chce wrócić do poprzedniej wagi w tym czasie próbuje i eksperymentuje na sobie różne diety.
Nic nie pomaga spełnić jej wymarzonej figury .Przychodzi dzień gdy przeglądając i poszukując kolejnej diety napotyka na super ofertę ,która działa szybko ,a zbędne kilogramy załatwia ”pan tasiemiec” dieta opisana pozytywnie, a pozbycie się tego pana z organizmu to żaden problem wystarczy zażyć tabletki przeciw pasożytom.
Jak można się zorientować kobieta zakupiła to cudo w postaci tabletek ,ale cudem było to że przeżyła.
Początek był naprawdę rewelacyjny wszystko wskazywało na to że działa rewelacyjnie ,ale koniec fatalny w skutkach dużo szczęścia i pomoc lekarska sprawiły że kobieta żyje ,ale czeka ją leczenie.

Objawami są spadek wagi, mdłości, bóle głowy, omdlenia, infekcje, często też biegunka. Nosiciel pasożyta jest wycieńczony, powoduje to anemię i awitaminozę. I wiele innych drastycznych rzeczy ,które mogą doprowadzić do śmierci.

Powiem tak kochani jeśli chcecie koniecznie się odchudzać to może trochę pomyślcie
co zamawiacie i co bierzecie bo nie zawsze propozycje ,które oferują wspaniałe rezultaty wyjdą Wam na zdrowie.

Teraz pytanie dla wszystkich co sprawia że kobiety jak i mężczyźni bez różnicy wkraczają na tak cienki grunt by narazić swoje życie. Może otaczający świat zmusza nas do takiego kroku gdy wszędzie widzimy piękne istoty poprawione w "Photoshopie".

Piszcie co sądzicie o takich eksperymentach i czy zdarzyło się Wam coś podobnego zastosować.

Awatar użytkownika
Pajdanestor
Ekspert
Data: 04 maja 2010, 10:49

Re: Tasiemiec -dieta zdesperowanych

Postautor: Pajdanestor » 09 lip 2012, 17:03

W mojej opinii właśnie otaczający nas świat w takim kształcie jaki jest obecnie. "Kultura Fast" , kult ciała (wspierany przez media) i kojarzący się ze zdrowiem. Takie czynniki sprawiają, że niezależnie od skutków ludzie sięgają po takie środki.

Awatar użytkownika
AnneMarie91
Pasjonat
Data: 06 cze 2012, 22:31

Postautor: AnneMarie91 » 09 lip 2012, 20:45

krokiet36 pisze:W mojej opinii właśnie otaczający nas świat w takim kształcie jaki jest obecnie. "Kultura Fast" , kult ciała (wspierany przez media) i kojarzący się ze zdrowiem. Takie czynniki sprawiają, że niezależnie od skutków ludzie sięgają po takie środki.

Krokiet w zupełności się z Tobą zgadzam. Żyjemy w świecie, gdzie każdy gram tłuszczyku ciała uważany jest za coś okropnego i w świecie gdzie promowane jest chorobliwie szczupłe (nawet chude) ciało nawet niedopuszczalne. To jest chore, ludzie w dążeniu do takiej doskonałości są w stanie nawet robić sobie niewyobrażalne rzeczy z własnym ciałem nie oglądając się na swoje dobro. Przykre, ale tak niestety jest :cry:

Awatar użytkownika
Bohun
Raczkujący
Data: 20 paź 2014, 15:21

Postautor: Bohun » 31 paź 2014, 9:12

W głowie się nie mieści, że są ludzie, którzy z własnej woli umieszczają w swoim ciele pasożyta, który będzie ich zżerał od środka, narażając ich tym samym na utratę zdrowia, a może nawet życia, tylko po to, żeby zrzucić trochę kilogramów.
Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby świadomie wprowadzić do swojego organizmu tasiemca :facepalm: .
Może niech od razu po prostu odetną sobie np. nogę (ponoć jedna waży ok. 14 kg), to już będzie kilkanaście kilogramów mniej, albo najlepiej głowę, bo widzę, że w tym przypadku nie spełnia ona swojej roli :o

Awatar użytkownika
Suicider
Wyjadacz
Data: 04 lis 2011, 18:34

Postautor: Suicider » 04 lis 2014, 9:57

Z tym aplikowaniem do organizmu pasożytów to rzeczywiście ,,gruba'' przesada.
Nigdy nie było cudownych środków na odchudzanie, jak i na zdrowe tycie, to wszystko musi trwać.
Czytałem trochę o pasożytach ogólnie w ludzkim organizmie i bardzo trudno jest się ich pozbyć, to też trwa.

Pasik
Nowy
Data: 13 lis 2014, 15:24

Postautor: Pasik » 22 lis 2014, 14:21

Oglądałem kiedyś taki program o przypadku, gdzie ludzie chcieli schudnąć przed ślubem. Najlepsza jest po prostu dobra dieta. W przypadku pasożytów nigdy nie wiesz, jak twój organizm na to zareaguje i czy później nie będzie problemów.

Awatar użytkownika
korkociąg
El Postinio
Data: 16 sie 2009, 19:09

Postautor: korkociąg » 22 lis 2014, 14:59

i dlatego potem chodzą wychudzone dupska po mieście gdzie nie ma w co klepnąć - to ma byc kobieta czy mężczyzna silny? anoreksja pompowana na vivie mtv i w całych mediach. Kobieta ma mieć biodro, cycka,pośladki i udo, a nie gdzie nie złapiesz to kość czuć. Takie osoby mają prace w housie, diverse itp sklepach jako wieszaki.
Człowiek żeby być "grubym" potrzebuje nawet lat (nie żadko miesięcy)by zaniedbać się porządnie. Tyle samo czasu(lub więcej) zajmuje poświęcenie, dieta i za przeproszeniem zapieprzanie a nie jedzenie jogurcików i wafli ryżowych przez cały dzień - by odrobić to co się przesiedziało.
Żadne tabletki syropki i tego typu rzeczy odchodzające nie odchudzają, to jest normalne naciąganie pieniedzy. Co gorsza ludzie sa głupi i to kupują :/
Każdy sport, figura to są wyrzeczenia i poswiecenie, jest to naprawdę żmudne i nudne az do porzygu, bo nie ma efektów od ręki.

http://vitalia.pl/index.php/mid/3/fid/2 ... cle_id/678 ruszajmy się, za kilka lat nie bedziemy mieli już tej samej sprawności, a wtedy wyjdzie co robilismy bedac młodym i mając siłę.

Konzo
Nowy
Data: 01 kwie 2015, 19:15

Postautor: Konzo » 01 kwie 2015, 19:33

Słyszałam właśnie o takich tabletkach z tasiemcem, najlepsza dieta to jeść połowę tego co się jadło i najlepiej co 3 h 5 posiłków. Spadek wagi murowany. Niestety dużo osób wybiera tasiemca... Pewno dlatego bo są zdesperowani albo mają słabą motywacje do zmniejszenia porcji zjadanych

Awatar użytkownika
sylkaa2
Amator
Data: 20 mar 2015, 10:47

Postautor: sylkaa2 » 14 kwie 2015, 14:42

nie polecam, podobno moze w nocy wyjsc przez gardło i udusic:/

Wróć do „Sprawy ludzkie”