Pożyczki pozabankowe

krzyhu
Początkujący
Data: 11 lut 2015, 20:00

Pożyczki pozabankowe

Postautor: krzyhu » 08 sty 2016, 12:45

Czy ktoś z Was brał kiedyś pożyczki w firmach typu Wonga??

rusłan
Raczkujący
Data: 02 lut 2015, 20:07

Re: Pożyczki pozabankowe

Postautor: rusłan » 26 sty 2016, 15:54

Ja raz korzystałem wlasnie z wonga. Fajna oferta, bo za pierwszym razem jest tylko 10 zl kosztów

oewonga
Nowy
Data: 30 sty 2016, 17:12

Postautor: oewonga » 30 sty 2016, 17:13

Witam! Rusłan, miło czytać, że skorzystałeś z naszej oferty. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=odskok.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

rusłan
Raczkujący
Data: 02 lut 2015, 20:07

Postautor: rusłan » 20 lut 2016, 18:36

A jak to jest z kolejną pożyczką w wonga? Koszt taki sam?

oewonga
Nowy

Postautor: oewonga » 26 lut 2016, 17:29

Witam! Rusłan, maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wzrosnąć do wysokości 2500 zł, ale kwota ta ostatecznie jest uzależniona od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Całkowity koszt udzielenia pożyczki widoczny jest pod suwakami, za pomocą których ustawia się kwotę i czas pożyczki. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=odskok.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 02 mar 2016, 10:59

Tylko i wyłącznie po rodzinie. Jak już coś lepiej zapytać w zakładzie pracy czy prowadzą PKZ . 0 % za każdym razem.

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 02 mar 2016, 12:51

moim zdaniem to nie najlepszy pomysł lepiej postarać się o normalną pożyczkę niż bawić się w takie rzeczy, chyba że masz pewność że ta firma jest w porządku

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny

Postautor: wipstudio » 02 mar 2016, 23:24

Oczywiście że trzeba mieć pewność. U mnie w międzynarodowej firmie kasa taka jak 100 000 to drobne ;) i generalnie w większych koncernach funkcjonuje to cały czas.

nisia
Nowy
Data: 15 cze 2016, 22:20

Postautor: nisia » 18 lip 2016, 23:19

Ile trwa rozpatrzenie wniosku o pożyczkę Wonga?

oewonga
Nowy

Postautor: oewonga » 27 lip 2016, 16:06

Witam! Nisia, od momentu złożenia wniosku w wonga.com do wydania decyzji o przyznaniu lub odmowie udzieleniu pożyczki mija kilka minut.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny

Postautor: wipstudio » 27 lip 2016, 23:28

ania110 pisze:moim zdaniem to nie najlepszy pomysł lepiej postarać się o normalną pożyczkę niż bawić się w takie rzeczy, chyba że masz pewność że ta firma jest w porządku

Jeszcze sobie przypomniałem Amber Gold i SKOK-i gdzie kasa znikała z właścicielami. ;p
Nie ma prostego rozwiązania na pożyczkę.

Z drugiej strony lepiej już zrobić rachunek sumienia i wydatków po czym zacząć odkładać.

eS_Maciek
Nowy
Data: 28 lip 2016, 9:44

Postautor: eS_Maciek » 28 lip 2016, 11:21

Witam

Od razu zaznaczę, że nie mam doświadczenia w pożyczkach indywidualnych, ale korzystałem z usług firmy pożyczkowej oferującej pożyczki pod zastaw nieruchomości, a było to na potrzeby działalności gospodarczej. Mogę się nieco pomądrzyć w tej kwestii.
Nie byłem przekonany, do końca się wahałem, bo dla mnie zastawienie nieruchomości jest czymś, do czego musiałem dojrzeć. I dojrzałem, przełamałem się. I nie żałuję. Zrobiłem rozeznanie i wybrałem Speed Cash Polska. Odbyłem kilka spotkań, troszkę zamęczałem doradcę, ale udało nam się dojść do porozumienia. Myślę , że skoro tu nie było nieprzewidzianych i nieprzyjemnych zdarzeń, to w przypadku indywidualnych pożyczek też nie będzie. Ale jedno ważne założenie - stawiajmy na tych, którzy mają doświadczenie.

czanuszka
Raczkujący
Data: 16 gru 2015, 14:11

Postautor: czanuszka » 29 lip 2016, 15:04

Moim zdaniem nie warto te umowy są tak dziwnie napisane, że ostatnio próbując pomóc się wygrzebać z długów ciotce nie potrafiłam nic z tych umów wywnioskować, za wszystko wysokie kary etc. Poszłam z nimi do pani Moniki Kitscha-Kwasiborskiej (taka pani adwokat z Łodzi) i ona znalazła kilka nieścisłości w umowach dzięki którym ciotka uniknęła 'sporych kar umownych' ;) Dlatego warto walczyć o swoje a od takich pożyczek trzymać się z daleka.

eS_Maciek
Nowy
Data: 28 lip 2016, 9:44

Postautor: eS_Maciek » 03 sie 2016, 7:58

czanuszka pisze:Moim zdaniem nie warto te umowy są tak dziwnie napisane, że ostatnio próbując pomóc się wygrzebać z długów ciotce nie potrafiłam nic z tych umów wywnioskować, za wszystko wysokie kary etc. Poszłam z nimi do pani Moniki Kitscha-Kwasiborskiej (taka pani adwokat z Łodzi) i ona znalazła kilka nieścisłości w umowach dzięki którym ciotka uniknęła 'sporych kar umownych' ;) Dlatego warto walczyć o swoje a od takich pożyczek trzymać się z daleka.

To zbyt duże uproszczenie. Złe instytucje można znaleźć w każdej branży, podobnie jak umowy zawierające niedozwolone klauzule. Do pożyczki trzeba się dobrze przygotować, czy to do bankowej, czy pozabankowej. Zdecydowałem się na firmę pozabankową z dobrymi opiniami i dłuższym stażem na rynku (Speed Cash) i uważam, że był to dobry wybór, może nieco droższy od banku, ale raz, że cała procedura przebiegła sprawnie i szybko, dwa, że nie było mnożenia przeszkód jak w banku, a trzy, że nie pojawiły się żadne ukryte koszty. Także bez obaw, nie uogólniajmy i nie wierzmy w stereotypy.

bofors
Raczkujący
Data: 19 lis 2015, 14:53

Postautor: bofors » 02 gru 2016, 12:42

Pozwolę sobie odświeżyć nieco temat - w pełni popieram, że w każdej branży można trafić na kombinatorów i uczciwych i takie uogólnianie nic nie daje - raczej piętnowanie konkretnych przypadków. Idealny przykład to w ostatnim czasie frankowicze, licząc na uczciwość instytucji finansowych nie mieli obaw przed związaniem się na długo z frankiem - i co, i teraz raty powindowały im kilkanaście procent w górę. Moja siostra cioteczna jest jedną z takich ofiar nierzetelnego systemu finansowego. Kredyt na własne M - 13% w górę. Skończy się na pozwie zbiorowym, jak tylko kancelaria zbierze {ciach spam} odpowiednią ilość zgłoszeń od poszkodowanych.

Wróć do „Wiadomości”