Prawnik w Szczecinie - gdzie iść?

Semiola
Nowy
Data: 09 wrz 2014, 9:45

Postautor: Semiola » 09 wrz 2014, 9:50

Witam,
od jakiegoś czasu szukam porady w prawnej, przeszukuję fora i blogi ale nadal nie jestem pewna, czy mam wystarczające informacje żeby samodzielnie poradzić sobie z moim problemem. Dlatego pogodziłam się już, że będę musiała skorzystać z porady kancelarii. Wybrałam już jedną, do której mam najbliżej ale tak na prawdę nic o niej nie wiem. Nigdy nie byłam nawet w takiej kancelarii. Może ktoś coś podpowie albo poleci?

Semiola
Nowy
Data: 09 wrz 2014, 9:45

Re: Prawnik w Szczecinie - gdzie iść?

Postautor: Semiola » 22 wrz 2014, 8:16

Już znalazłam i jestem zadowolona. Zadowolona na tyle, że postanowiłam się z Wami podzielić: ... . Trzeba było pojechać trochę dalej od Szczecina ale się zdecydowałam po namowach znajomych i opłaciło się.

Awatar użytkownika
Magmus112
Nowy
Data: 20 maja 2018, 11:42

Postautor: Magmus112 » 25 maja 2018, 14:12

Hm... No co można powiedzieć na sto procent, to że w dzisiejszych czasach wybór odpowiedniej kancelarii prawnej, która w stu procentach rzetelnie podejdzie do tematu nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Szczególnie ze względu na niesamowitą wręcz mnogość tego typu usług. Ale co wiem na pewno, to że warto postawić na jakąś doświadczoną kancelarię prawną, bo ona daje dużo większe szanse na sukces.

Warto też popytać o rekomendacje znajomych z danej miejscowości. Przykładowo, ja jakiś czas temu potrzebowałem speca od odszkodowań górniczych z Katowic. Popytałem znajomych i polecili mi http://kancelariafortis.pl/ Kancelaria na rynku od 1994 roku, z dużym doświadczeniem, mnóstwo spraw wygranych. Skorzystałem i nie zawiodłem się. Zatem uważam, że to naprawdę dobry pomysł, żeby w danym zakresie tematycznym popytać znajomych z danej miejscowości.
Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy są nie zbuntują; dopóki są nie zbuntują, nie staną się świadomi

Wróć do „Wiadomości”