Czy prowadzicie firmę?

zarzadzaj_gip
Raczkujący
Data: 29 maja 2015, 6:27

Re: Czy prowadzicie firmę?

Postautor: zarzadzaj_gip » 10 mar 2016, 8:55

Jaki biznes chcesz otworzyć? Bo sprawdzone i dobre oprogramowania ma http://gip.com.pl, tylko że dla hoteli, spa, restauracji itp.

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Postautor: ania110 » 17 mar 2016, 15:15

kiedyś prowadziłam własną firmę, ale niestety ze skutkiem tragicznym, ponieważ po roku czasu musiałam ją zamknąć i pójść do normalnej pracy, bonie było sensu tego dalej ciągnąć skoro przynosiło straty

kanabis
Początkujący
Data: 02 wrz 2015, 11:00

Postautor: kanabis » 28 lip 2016, 22:10

osobiście uważam, że jeżeli myśli się o założeniu własnej firmy to pierwszym krokiem oczywiście po ustaleniu branży w której działamy powinno byc wybranie się na targi branżowe odpowiednie właśnie dla naszej branży. Powód jest prosty. Można wtedy doskonale przyjrzeć sie konkurencji, załapać fajne pomysły i co najważniejsze poznać klienta oraz jego spojrzenie na oferty sprzedawane w naszej branży. Ja mam zamiar dokładnie tak postąpić zaraz po tym jak skończę studia czyli jeszcze rok :) Na pewno wybieram się na targi MAINTENANCE czyli targi optymalizacji produkcji i utrzymania ruchu, w październiku w Krakowie :)
Najlepsze miejsce na spotkanie Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow. Tutaj spotkasz się z przyjaciółmi.

zorba
Raczkujący
Data: 17 mar 2016, 18:51

Postautor: zorba » 05 gru 2016, 8:53

mer33 pisze:
aja_anka pisze:Witam, super trafiłam. Chcę rozwinąć swój domowy biznes (rękodzieło różne) i za namową klientek "zawojować" internet. Jednak jestem totalnie zielona w sprawach związanych z tworzeniem stron, serwerami itp. i boję się, że ktoś mnie może próbować oszukać. Znalazłam firmę Funkymedia i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting (co to jest???), pozycjonowanie, ew. logo). Fundusze na rozpoczęcie mam, ale mam też lęki przed startem. Próbowałam sama opanować sztukę tworzenia stron, ale po lekturze poradników zgłupiałam. Jak to ugryźć?

Może najprościej znajdź pracownika i zleć mu wykonanie konkretnych rzeczy. Wyjdzie taniej (umowa o dzieło). To ty dyktujesz warunki, płacisz za wykonane i zaakceptowane prace i jako zleceniodawczyni możesz się w każdej chwili wycofać. Sam tak działam po tym jak zrobiła mnie w konia pewna firma...Jeżeli będę mógł Ci jeszcze w czymś podpowiedzieć czy polecić kogoś to pisz na priv.

"Co zrobić, by Klienci z internetu trafiali do Twojej firmy i znajdowali to, czego potrzebują.Skuteczne strony internetowe, projektowane z myślą o Twoich celach biznesowych". Jest to motto pewnej firmy z usług której korzystałam. Spróbuj się z nimi skontaktować http://echomarketing.pl/marketing-internetowy/strony-internetowe/ Udzielają bezpłatnych konsultacji.

zuzka45
Raczkujący
Data: 29 gru 2016, 12:09

Czy prowadzicie firmę?

Postautor: zuzka45 » 30 sty 2017, 11:15

A mi się trafiła ostatnio okazja żeby poprowadzić magazyn. Myślę o magazynie z artykułami zoologicznymi, bo mam kontakty w tej branży. Lokal, który może być mi udostępniony po bardzo preferencyjnych warunkach jest niemal gotowy. To dość wysokie pomieszczenie. Myślę, że będe potrzebowała zakupić takie wózki do podnoszenia palet. Czy ktoś tutaj orientuje się w tym sprzęcie? Jaki jest ich średni koszt? Na co zwrócic uwagę?
Ostatnio zmieniony 30 sty 2017, 11:45 przez wipstudio, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nice try ;p Linki od 10 posta