jak kupić mieszkanie?

scofield
Początkujący
Data: 03 wrz 2015, 9:38

jak kupić mieszkanie?

Postautor: scofield » 19 wrz 2016, 6:33

jak sądzicie, co będzie lepsze? kupowanie mieszkania samemu czy z agencją? ja wiem, że agencje koszą hajs za pośrednictwo, ale no... jakby nie mam czasu na szukanie samodzielnie... polecacie zatem jakąś dobrą agencję w Krakowie? ja słyszałem do tej pory o jednym, całkiem spoko się wydają, kolega nawet polecał, ale potrzebne mi jakieś porównanie, polecacie coś jeszcze?

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Re: jak kupić mieszkanie?

Postautor: wipstudio » 19 wrz 2016, 9:59

OLX, Otodom ;p
Rowerkiem po mieście i szukać szyldów sprzedam ;p

dominkaaa
Nowy
Data: 20 paź 2016, 12:48

Postautor: dominkaaa » 25 paź 2016, 0:45

Nawet jeśli nie masz czasu to jednak w przypadku poszukiwań mieszkania warto go znaleźć, a agencja zdziera tylko kasę. To poważna decyzja więc warto włożyć coś od siebie. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Ja miałam różne doświadczenia z agencjami i koniec końców kupiłam mieszkanie od Activ Investment. Mają duży wybór mieszkań w Krakowie, w różnych lokalizacjach i cenach. Jeśli udasz się do ich biura to też doradzą. Budują od 20 lat więc doskonale się na tym znają. Powodzenia w szukaniu.

Pegi
Początkujący
Data: 03 gru 2015, 16:00

Postautor: Pegi » 20 lis 2016, 9:29

ceny mieszkań są teraz tak wysokie, ze chyba bardziej opłaca sie budowa małego domku...a to już inny komfort...:) my szukamy włąśnie producentów materiałów budoiwlanych z meżem i na wiosnę prace się rozpoczną, mamy już beton, tzn firmę...http://betonnadom.pl/lokalizacje/beton-warszawa na stronie wszelkie niezbęde informacje w celu rozeznania się na temat właściwosći, zastosowania i inne wazne dot betonu...poźniej szukać restzy bedziemy, zeby wszytsko było dobrej jakości i wymarzony domek jak najlepszy:) a mieksznko jeśli już, to fakt ze dobrze się przejechać po mieście, popatrzeć na ogłoszenia, czy na gratce, olx...zawsze taniej bedzie, powodzenia:)

Awatar użytkownika
gagl3
Nowy
Data: 20 maja 2018, 12:10

jak kupić mieszkanie?

Postautor: gagl3 » 25 maja 2018, 14:44

Witam.
Powoli przymierzam się do budowy domu jednorodzinnego. Już mam po dziurki w nosie siedzenia w bloku i zamarzył mi się mały domek :D Oczywiście wszystko jest jeszcze w powijakach i mnóstwo pracy przede mną. Niemniej jednak, powoli muszę już zacząć o tym wszystkim myśleć... Macie może doświadczenie w kwestii badań gruntu pod budowę domów jednorodzinnych? Domyślam się, że bez wyspecjalizowanej firmy się nie obejdzie. Mieszkam na ten moment w Katowicach, a budowa będzie miała miejsce gdzieś pod miastem... W Internecie trafiłem na przykład na tego typu usługi http://www.geolog.pl/ Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem ta oferta jest warta rozważenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze temtycznym. Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
Cele poszczególnych warstw są absolutnie nie do pogodzenia.

Awatar użytkownika
chaotic2266
Nowy
Data: 20 maja 2018, 12:41

jak kupić mieszkanie?

Postautor: chaotic2266 » 25 maja 2018, 15:03

Cześć wam wszystkim. Czy jesteście może w stanie polecić mi jakąś naprawdę dobrą i sprawdzoną firmę zajmującą się roletami zewnętrznymi? Ja właśnie jestem w trakcie remontu domu i chciałbym u siebie to zamontować. Nie wiem tylko jaką firmę od tego wybrać... Czy na terenie Katowic jesteście może w stanie kogoś polecić? Z tego co poczytałem w Internecie i popytałem znajomych z Katowic, to dość dobre opinie zbiera http://roleter.pl/ Mają też dość duże doświadczenie w tym co robią... Czy uważacie zatem, że warto z ich oferty skorzystać? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :)
Teraz nadeszła chwila zwrotna. Uratuję cię, uczynię doskonałym.

elvira
Raczkujący
Data: 17 maja 2014, 18:23

jak kupić mieszkanie?

Postautor: elvira » 29 cze 2018, 20:43

My kupiliśmy mieszkanie na rynku wtórnym. Pomogła nam w tym firma per modu która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami. Nie stało to się z dnia na dzień ale ju możemy cieszyć się własnymi czterema kątami