Już sam nie wiem gdzie założyć konto w banku

Awatar użytkownika
huber2t
Administrator Techniczny
Data: 24 sty 2011, 17:33

Re: Już sam nie wiem gdzie założyć konto w banku

Postautor: huber2t » 01 sty 2013, 16:56

WBK nie polecam, mam tam konto od 3 lat i było oki ale od mniej więcej pół roku się psuje, lokaty poszły w dół, obsługa konta jak i karty poszła w górę. Jeśli ktoś będzie aktywnie korzystać z konta to w porządku, jeśli nie to nie polecam

Joanna19
Raczkujący
Data: 03 sty 2013, 20:40

Postautor: Joanna19 » 03 sty 2013, 21:08

Ja jestem bardzo zadowolona z City Handlowego. Za prowadzenia konta nic nie płacę, za przelewy podobnie. Jedynie karta kosztuje 5zł, ale możesz wybrać opcję bez jeśli nie chce korzystać z bankomatów. Jest to opcja dla osób poniżej 27 roku życia jednak.

karski1
Raczkujący
Data: 01 sty 2013, 14:28

Postautor: karski1 » 03 sty 2013, 21:13

huber2t pisze:karski1, polecam czytać posty innych i nie wprowadzać w błąd:

ciekawy świata pisze:O Aliorze autor wspomniał na początku wątku. Mbank to nie pupilek allegro ale pierwszy bank internetowy, który naprawdę jest tani. Za free masz kartę debetową (opłata 2 zł miesięcznie jeśli nie wykonasz wypłat/opłat za minimum 100 zł), 5 zł kosztuje pakiet za darmowe wypłaty z każdego bankomatu (którego wykupywać nie musisz), jeśli wypłacasz z Euronetu bądź WBK to wypłaty masz za darmo. Wszystkie koszty da się zoptymalizować, a koledze radzę się doszkolić

Alior Sync to nie Alior Bank! :) W Alior Banku opłaty są faktycznie wysokie.

slow1
Początkujący
Data: 11 kwie 2017, 14:20

Postautor: slow1 » 25 kwie 2017, 22:21

Ja mam konto w BGŻ Optima zero opłat, żadnych problemów z dostępem do konta.

elvira
Raczkujący
Data: 17 maja 2014, 18:23

Postautor: elvira » 23 lis 2017, 21:03

Ja mam darmowe konto w raiffeisen. Do tego nie płacę za bankomaty i bankowanie przez smartfona. To na czym mi zależało mam za darmoche.