Handel w niedzielę

Awatar użytkownika
ania110
Fanatyk
Data: 22 sty 2016, 8:25

Re: Handel w niedzielę

Postautor: ania110 » 11 kwie 2016, 12:03

moim zdaniem jeżeli ktoś nie chce robić zakupów w niedziele to przecież nie musi,ale dla ludzi pracujących od poniedziałku do piątku, niekiedy również w soboty to po prostu zakupy w niedziele są dla nich jedynym wyjściem i moim zdaniem prawo nie powinno ich zabraniać

Zdrapaka
Początkujący
Data: 10 lut 2016, 8:24

Postautor: Zdrapaka » 15 lip 2016, 12:26

Słusznie, wtedy kiedy Bóg stworzył świat powinno się robić zakupy, żeby okazywało się, że ciągle czegoś brakuję - wtedy będzie musiał pracować tak jak my. HIE HIE HIE <złośliwy>

zorba
Raczkujący
Data: 17 mar 2016, 18:51

Postautor: zorba » 05 gru 2016, 9:24

Nie miałabym nic przeciwko handlowi w niedzielę bo wiele zawodów pracuje i są to zawody konieczne jak służba zdrowia ,komunikacja.Ja jednak pracuję w handlu i żal mi dzieci które latem w niedzielę przy pięknej pogodzie ciągane są do marketów,centrów handlowych zamiast do parku na spacer.Nikt mi nie powie że to nie prawda.Po zakupy można wyskoczyć samemu np rano a później czas poświęcić dzieciom.Te biedne dzieci płaczą ,matki się nad nimi pastwią i tak wygląda handel w niedzielę i spędzanie wolnego czasu z rodziną.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Handel w niedzielę

Postautor: Madlen » 19 kwie 2017, 14:43

Jakże aktualny temat.Jak dla mnie mogą wszystko pozamykać w niedzielę ! sklepy, stacje benzynowe,komuno wróć :)

merkaba
Stały Bywalec
Data: 12 cze 2012, 15:04

Handel w niedzielę

Postautor: merkaba » 21 kwie 2017, 19:22

w niemczech komuny nie ma a sklepy pozamykane i jak gospodarka działa tylko ze w tygodniu sklepy sa otwarte do 22 a nie do 21 jak u nas

Wróć do „Wiadomości”