Dramatyczna prośba

dd.mark
Nowy
Data: 28 lis 2016, 17:17

Dramatyczna prośba

Postautor: dd.mark » 28 lis 2016, 17:19

To, co piszę, nie ma żadnego sensu. Ale próbuję już wszystkiego. Mam dramatyczną sytuację finansową. W Mielcu ktoś wygrał w lotto. Może to przeczyta. Nie chcę na nikim żerować. Potrzebna mi ogromna - jak dla mnie suma - ok. 20 tysięcy zł. Pożyczka - ale na dłuższy okres czasu. Walczę dosłownie o życie mojej rodziny, a zwłaszcza nieuleczalnie chorego syna. Wiem, jak to brzmi. Wiem, że to bez sensu. Proszę tylko o powstrzymanie się od niewybrednych komentarzy. Może dla kogoś będzie to temat do żartów, ale dla mnie jest to sytuacja, która mnie przeraża. W zasadzie straciłem już nadzieję, a piszę chyba tylko po to, aby oszukać samego siebie. Przepraszam za ten wpis.
Mój adres: dd.mark@wp.pl

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Re: Dramatyczna prośba

Postautor: cytryna » 29 lis 2016, 20:21

Czy zawsze może być "pod górkę"?na pewno nie jest Ci łatwo ale może potraktuj to może jako swoistego rodzaju hartowanie ,kiedy już dotrzesz na szczyt zerknij dookoła i pomyśl skoro jest już tak źle? ...może być już tyko lepiej ,czego z całego serca Ci życzę,trzymaj się i... :) głowa do góry.

Wróć do „Oferty i reklama”