Jak wybrać program magazynowy?

ODPOWIEDZ
longint
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2012, 16:41

Jak wybrać program magazynowy?

Post autor: longint »

Przy wyborze oprogramowania do zarządzania magazynami musimy zwrócić uwagę, czy program taki posiada darmową wersję testową. Pozwala nam ona wypróbować oprogramowanie przed zakupem. Ważne jest również, czy producent daje nam możliwość pobrania najnowszych aktualizacji. Oznacza to, że produkt stale się rozwija. Dużą zaletą jest wsparcie techniczne ze strony producentów, którzy oferują pomoc zdalną. Wystąpienie jakichkolwiek problemów rozwiązywane jest natychmiastowo.

Jeżeli poszukujecie oprogramowania magazynowego, które spełnia takie wymagania, a dodatkowo pozwoli wam w prosty sposób zarządzać gospodarką magazynową to warto wypróbować program magazynowy LoMag.

Jego ogromną zaletą jest intuicyjna obsługa oraz możliwość pracy na wielu niezależnych stanowiskach. Oprogramowanie pozwala nam tworzyć i edytować wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak PZ, WZ, przecena, remanent. Umożliwia projektowanie etykiet produktów, numeracje dokumentów i tworzenie raportów. Dodatkowo obsługuje kolektory danych, czytniki kodów kreskowych i drukarki etykiet.

Koszt oprogramowania LoMag to tylko 80 zł!

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie: http://www.lomag.pl/
amanti83
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:33

Jak wybrać program magazynowy?

Post autor: amanti83 »

Do niewielkich magazynów ciekawym wyborem może być program Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Również posiada wersję testową do bezpłatnego wypróbowania :) Tutaj można ją pobrać:

https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/sprzedaz-i-magazyn
Ostatnio zmieniony 13 maja 2019, 13:37 przez amanti83, łącznie zmieniany 1 raz.
yahu2332
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2020, 11:59

Jak wybrać program magazynowy?

Post autor: yahu2332 »

Polecam program https://weaversoft.pl/produkty , darmowa wersja próbna na stronie, mnie przekonała i pracuję już na tym programie 3 lata, naprawdę polecam :)
Wera00
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2020, 9:21

Jak wybrać program magazynowy?

Post autor: Wera00 »

Używam już od kilku lat programu weaver. Korzystałam przed nim z kilku innych pogramów, ale zawsze czegoś mi w nich brakowało. Weaver ma wszystkie potrzebne mi funkcje, o wiele lepiej się z nim pracuje. Można pobrać na tej stronie: https://weaversoft.pl/
ODPOWIEDZ