Ból gardła w czasie ciąży

Awatar użytkownika
TimOn34
Nowy
Data: 25 sty 2018, 23:35

Postautor: TimOn34 » 06 lut 2018, 14:51

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki :) Mam do Was pewnie bardzo ważne dla mnie pytanie... Jestem w stanie błogosławionym i już od jakiegoś czasu mam jednocześnie problem z bólem gardła. Czy znacie może jakieś sprawdzone sposoby na radzenie sobie z tym problemem? Ja szczerze mówiąc, to nie mam zbytnio pomysłu jak z tym walczyć. Znaczy, normalnie nie byłoby problemu, ale że jestem w ciąży, to trzeba na to zwracać szczególną uwagę.
Mam taką teorię, że z wiekiem tracimy zdolność do bycia szczęśliwym

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 08 lut 2018, 14:42

Oczywiście że są naturalne preparaty jak tymianek i podbiał czy nawet można zrobić sobie (kupić) tabletki z miodu, cytryny i czegoś tam jeszcze.
Są bezpieczne i skuteczne

Awatar użytkownika
cytryna
Prawie jak Czak Noris
Data: 04 lut 2012, 18:59

Postautor: cytryna » 09 lut 2018, 8:43

Lepiej dmuchać na zimne jak sama zauważyłaś,czyli jeśli jest to problemem zasygnalizuj to przy najbliższej wizycie swojemu lekarzowi a tym czasem może płukanki na gardło z wody z solą Ci pomogą?

Awatar użytkownika
Pietia1973
Nowy
Data: 19 maja 2018, 21:38

Postautor: Pietia1973 » 22 maja 2018, 15:32

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...
Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny