księgowość online

leoksa
Raczkujący
Data: 17 gru 2017, 15:11

księgowość online

Postautor: leoksa » 25 sty 2018, 10:58

Korzystał ktoś z Was z takiej formy księgowości? Jak się Wam to sprawdziło? Jak to wyglada w praktyce?

aleosochosi
Raczkujący
Data: 13 gru 2015, 23:05

księgowość online

Postautor: aleosochosi » 26 sty 2018, 22:32

Ja korzystam od chyba już 2 lat. Dla mnie spoko, bez biegania po urzędach i biurach rachunkowych. Papiery przesyłam mailem, z księgową rozmawiam ewentualnie przez telefon. A osobiście jadę tylko jak już naprawdę muszę.

Awatar użytkownika
vieeri4
Nowy
Data: 25 sty 2018, 12:48

księgowość online

Postautor: vieeri4 » 29 sty 2018, 12:00

Pewnie, że to ciekawa i dobra opcja lecz nie jedyna. Warto dostrzec korzyści wynikające z tego faktu,.
Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.

Awatar użytkownika
AnnnA
Nowy
Data: 25 sty 2018, 21:57

księgowość online

Postautor: AnnnA » 29 sty 2018, 16:06

To poważne zagadnienie do jakiego trzeba podejść z odpowiedniej strony. Warto się zastanowić co będzie najlepszą z dostępnych opcji.
Może dla ciebie istnieje tysiąc kolejnych dni albo trzy tysiące, albo dziesięć- tyle czasu, że możesz się w nim zanurzyć, taplać do woli, że możesz pozwolić by przesypywał ci się przez palce jak monety.

Awatar użytkownika
Maryna
Amator
Data: 17 lip 2013, 4:54

księgowość online

Postautor: Maryna » 31 sty 2018, 15:16

Tak całkiem online to jednak nie dla mnie. Wolę połączenie online i tradycyjnej księgowości. Online wysyłam dokumenty i w sumie załatwiam większość spraw ale rozliczenia robi księgowa, a nie program. Taką opcje daje tax care, korzystam już jakiś czas i póki co jest ok. W razie czego mogę umówić się na spotkanie w oddziale, więc nie jest to tak całkiem bezosobowe jak w przypadku oprogramowań, za które w sumie płaci się tyle samo i męczy się samodzielnie.

leoksa
Raczkujący
Data: 17 gru 2017, 15:11

księgowość online

Postautor: leoksa » 09 lut 2018, 11:25

Maryna pisze:Tak całkiem online to jednak nie dla mnie. Wolę połączenie online i tradycyjnej księgowości. Online wysyłam dokumenty i w sumie załatwiam większość spraw ale rozliczenia robi księgowa, a nie program. Taką opcje daje tax care, korzystam już jakiś czas i póki co jest ok. W razie czego mogę umówić się na spotkanie w oddziale, więc nie jest to tak całkiem bezosobowe jak w przypadku oprogramowań, za które w sumie płaci się tyle samo i męczy się samodzielnie.

no właśnie u nich się zdecdyowałam na wykupienie pakietu, na razie współpraca układa się pomyślnie, zazwyczaj sprawy załatwiam mailowo, kontakt jest szybki z ich strony i profesjonalny

Awatar użytkownika
Maryna
Amator
Data: 17 lip 2013, 4:54

księgowość online

Postautor: Maryna » 19 lut 2018, 14:58

@leoksa korzystasz z samej księgowości w tax care, czy brałaś jeszcze jakieś dodatkowe usługi z ich oferty?

Wróć do „Tematy różne”