Badanie piersi

marika15
Amator
Data: 08 gru 2013, 23:53

Badanie piersi

Postautor: marika15 » 22 sty 2017, 23:03

Forum wielotematyczne a postu o badaniu piersi brak. Dziewczyny, badacie swoje piersi? Potraficie to robić? Byłyście może kiedyś na usg piersi? Czy uważacie, że świadomość kobiet na temat raka piersi jest wystarczająca?

aleosochosi
Raczkujący
Data: 13 gru 2015, 23:05

Badanie piersi

Postautor: aleosochosi » 13 mar 2017, 9:02

Byłam raz na usg, jak skończyłam karmić piersią, bo ciągle mi się wydawało, że coś czuję, ale badanie nic nie wykazało. Teraz badam piersi poprostu w domu palcami. Staram się to robić jak należy, co miesiąc, ale róznie to wychodzi. Czasami przegapię odpowiedni dzień, czasami jestem zbyt zmęczona i odkładam to "na jutro". Poza tym sama nie wiem na ilę mogę zaufać własnym dłoniom, no i jakby nie patrzeć to rak to nie zawsze wyczuwalny guz.

zorba
Raczkujący
Data: 17 mar 2016, 18:51

Badanie piersi

Postautor: zorba » 03 kwie 2017, 16:22

Staram badać się systematycznie podczas kąpieli. Co dwa lata staram się iść na mamografię

marika15
Amator
Data: 08 gru 2013, 23:53

Badanie piersi

Postautor: marika15 » 17 kwie 2017, 14:42

Dziewczyna a ma któreś brastera? U mnie z umiejętnością samobadania dość kiepsko a myślę, że on by mógł załatwić moje sprawy, tylko nie wiem jak temat ugryźć. Macie? Jak oceniacie? U mnie w okolicy zmarła bardzo młoda kobieta na raka piersi i to mną jakoś tak wstrząsnęło bo akurat w moim wieku.

Wróć do „Tematy różne”