Inspiracje blogowe

Marijanna
Raczkujący
Data: 09 sie 2016, 10:56

Inspiracje blogowe

Postautor: Marijanna » 16 wrz 2016, 11:31

Czy czerpiecie jakieś inspiracje z blogów internetowych?Dla mnie taką inspiracją jest cajmel blogerka od ,której czerpię wiedzę na temat stylu nowojorskiego :cool: A wy jakie macie styl i jakie blogi lubicie?

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Re: Inspiracje blogowe

Postautor: cytryna » 16 wrz 2016, 12:51

;) Boo nie inspirują mnie blogerzy :D no chyba że taki jeden wszechobecny, za to moja młodzież aż piszczy za takimi nowościami amerykańskimi trudno to przełknąć ale inspiracją może być człowiek który "rzuca mięsem" czy inny który śpiewa jak mu jest źle.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Postautor: wipstudio » 16 wrz 2016, 19:02

Hmm moja inspiracja blogowa ;p hahah Dresy lub jeansy ;p jakaś koszulka. tzw styl marketowy. Jest mi wygodnie i o to chodzi ;p

rybba
Nowy
Data: 18 wrz 2016, 15:16

Postautor: rybba » 18 wrz 2016, 17:44

Przeglądam różne blogi, niektóre są inspiracją, ale mój własny styl ciężko gdzieś zaszufladkować, przede wszystkim musi być wygodnie. Często rezygnuję z jakiegoś modnego ciucha tylko dlatego że gdzieś mnie uwiera, ogranicza. Ubranie powinno być drugą skórą. A jeśli Ciebie inspiruje styl nowojorski to zerknij tutaj http://makeithappen.maybelline.pl/eksperyment. Możesz wyglądać jak nowojorka :)

Wróć do „Tematy różne”