Pożyczki pozabankowe

Awatar użytkownika
kafi360
Nowy
Data: 10 lut 2018, 20:09

Pożyczki pozabankowe

Postautor: kafi360 » 24 lut 2018, 18:02

Ja zdecydowanie staram się unikać takich rozwiązań. Zwykłe naciąganie klientów według mnie
Historia jest jak reportaż. Im większej liczbie ludzi udzieli się głosu, tym pełniejsza będzie opowieść, a tylko tak można dotrzeć do prawdy o tym, co się stało.

Awatar użytkownika
nataria
Nowy
Data: 11 lut 2018, 18:54

Pożyczki pozabankowe

Postautor: nataria » 25 lut 2018, 17:19

Najbliżsi zawsze mogą doradzić coś w tej sprawie. Na pewno będzie to zaufane źródło informacji.
Nigdy w dziejach wojen tak liczni nie zawdzięczali tak wiele tak nielicznym.

Awatar użytkownika
juljul
Nowy
Data: 25 lut 2018, 17:00

Pożyczki pozabankowe

Postautor: juljul » 08 mar 2018, 9:46

Możliwości jest od liku. Pewnie, iż każdy z nas inaczej podchhodzi do takiej kwestii co nie powinno dziwić.
Każdy żyje swoim życiem i płaci za to odpowiednią cenę

Awatar użytkownika
juljul
Nowy
Data: 25 lut 2018, 17:00

Pożyczki pozabankowe

Postautor: juljul » 15 mar 2018, 20:59

Zerknijcie sobie również na te oferty https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe Uważam, że jak najbardziej są one warte sprawdzenia :)
Każdy żyje swoim życiem i płaci za to odpowiednią cenę

Awatar użytkownika
hellmann
Nowy
Data: 11 maja 2018, 17:56

Pożyczki pozabankowe

Postautor: hellmann » 15 maja 2018, 17:29

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł niestety pomóc...
Ale chwilę albo się łapie, albo pozwala jej się minąć

Awatar użytkownika
hellmann
Nowy
Data: 11 maja 2018, 17:56

Pożyczki pozabankowe

Postautor: hellmann » 17 maja 2018, 12:11

Cześć. Ja mam do Wasa pewne pytanko - czy znacie może jakieś dobre porównywarki kredytowe? Zastanawiam się właśnie, czy coś stąd byłoby dobrym wyjściem http://www.lowcakredytow.pl/kredyty-samochodowe/ - kredyty samochodowe... Co o tym sądzicie?
Ale chwilę albo się łapie, albo pozwala jej się minąć

powder901
Raczkujący
Data: 07 cze 2016, 13:06

Pożyczki pozabankowe

Postautor: powder901 » 18 maja 2018, 19:56

Pytasz się co polecamy? Nie polecam chwilówek, uważam, że to oszuści, którzy naciągają często biednych ludzi. I to jest gigantyczny problem. Natomiast w ogole nie obawiałbym się np. pożyczek pod zastaw. Jak firma sprawdzona - typu Financial home - to brać, rozwijać biznes i być szczęśliwym.

armando21
Nowy
Data: 18 maja 2018, 22:19

Pożyczki pozabankowe

Postautor: armando21 » 18 maja 2018, 22:40

Ja mam inne zdanie. Firmy pożyczkowe bardzo się ucywilizowały i nikogo nie oszukują. Każda szanująca się firma pożyczkowa zamieszcza formularz informacyjny na swojej stronie. Co prawda pożyczki na raty są nieco droższe niż te w banku, ale różnica nie jest duża, za to możesz coś kupić na raty kiedy banki odmawiają Ci pieniędzy. Dodatkowo są darmowe pożyczki - zupełnie za 0 zł np. na https://finanto.pl/pozyczka-za-darmo/, ale tych pożyczek akurat radzę unikać, jeśli nie masz pewności, czy oddasz całą kwotę w terminie. Inaczej spłaca się w ratach, a inaczej od razu, chyba, że chodzi tylko o parę stówek.

Awatar użytkownika
wipstudio
Administrator Techniczny
Data: 17 paź 2009, 23:10

Pożyczki pozabankowe

Postautor: wipstudio » 21 maja 2018, 20:43

Najlepiej porównać ofertę banku swego a dealera/komisu . U mnie proponują na zwykłą pożyczkę 8.5% w skali roku a byle chwilowka to jakies 100% RRSO

Wróć do „Tematy różne”