Sposób na sukces

Awatar użytkownika
Madlen
Zawodowiec
Data: 17 paź 2009, 11:39

Sposób na sukces

Postautor: Madlen » 14 maja 2014, 15:26

Jak uważacie czy jest jakaś droga do osiągnięcia sukcesu bez cierpienia i stresu ?Czy można osiągnąć sukces nie krzywdząc innych ?

Awatar użytkownika
Matisek
Tytan
Data: 26 cze 2010, 7:21

Re: Sposób na sukces

Postautor: Matisek » 14 maja 2014, 21:10

Nie będę generalizował , odpowiem jedynie o swoim sukcesie o ile można to nazwać sukcesem, kolejne pytanie co masz na myśli pisząc ten temat, moim zdaniem jest tyle definicji "sukcesu" ile jest osób na tym świecie. W moim przypadku dotychczasowe moje życie mogę uznać za sukces, żona, dość długi staż małżeński, (25) w tym roku srebrne, następnym sukcesem były by dzieci, kolejnym własny biznes , jestem niezależny finansowo, na pewno nie mam tego czego dusza zapragnie ale to było by za łatwo, muszą w życiu być i te złe strony, czy ktoś cierpiał z tego powodu ze ja jestem zadowolony , czy ja wiem , pewnie tak, dokładnie tego nie wiem ale na pewno były takie osoby, nie sposób tak robić by wszyscy byli zadowoleni.

Awatar użytkownika
cytryna
Uzależniony
Data: 04 lut 2012, 18:59

Re: Sposób na sukces

Postautor: cytryna » 14 maja 2014, 21:44

:lol: Właśnie się zastanawiałam nad odpowiedzią na to pytanie i Matisek ubiegł mnie w odpowiedzi zgadzam się z nim jeśli chodzi o definicję sukcesu też podpisuję pod tym że z całą pewnością dla ciebie będzie co innego sukcesem niż dla mnie :)
W moim przypadku droga do sukcesu była usłana kolcami a co będzie?Bóg jeden może to wiedzieć przypuszczam ,że łatwo nie będzie stres, cierpienie no cóż chyba zaczynam się uodparniać ale krzywdzić innych? nie, nie mogła bym zresztą w tym przypadku to raczej nie możliwe.

paula
Początkujący
Data: 27 gru 2016, 12:54

Sposób na sukces

Postautor: paula » 04 sty 2017, 9:48

Definicja sukcesu - trudno jednoznacznie zdefiniować Tak jak pisali poprzednicy dla każdego co innego jest sukcesem. Życie obecnie jest tak skomplikowane że osiągnięcie czegokolwiek w życiu można nazwać sukcesem.Najprościej mówiąc postawmy sobie cel w życiu i jak go osiągniemy to zaliczmy do naszego sukcesu.I tak przez życie do przodu.

bastylka
Początkujący
Data: 31 gru 2016, 20:32

Sposób na sukces

Postautor: bastylka » 13 lut 2017, 10:53

Można, jak ma się siłę przebicia, dobre pomysły które ktoś kupi to pewnie że można, nie zawsze posiadanie pieniędzy łączy się z tym że doszło się do nich po "trupach"albo ukradło :D

viola99
Raczkujący
Data: 16 lut 2018, 18:10

Sposób na sukces

Postautor: viola99 » 16 lut 2018, 18:18

Szczerze to nie znam takich sposobow :(

Awatar użytkownika
natalialopek
Nowy
Data: 09 lut 2018, 13:57

Sposób na sukces

Postautor: natalialopek » 24 lut 2018, 11:33

Warto doradzić się w tej sprawie jakiegoś specjalisty... Wielu problemów można sobie dzięki temu zaoszczędzić...
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.

powder901
Raczkujący
Data: 07 cze 2016, 13:06

Sposób na sukces

Postautor: powder901 » 18 maja 2018, 19:57

Dość ciekawym pomysłem jest np. pozyskanie środków na 1-sze etapy inwestycji z firm pozabankowych - dajmy na to financial home daje pożyczki pod zastaw (choć systemy weryfikacyjne są u nich dosyć poważne, nie jest to chwilówka, nie dają każdemu...) Ale świetna droga dla młodego inwestora.

Wróć do „Tematy różne”